بخش ارسال ایده ها و نظرات و مطالب

مطالب مرتبط

8
شما هم مشارکت کنید

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
رضائي+سيدعليرضاsadatghiriمحمدحسین شریف زادمحمد ریاضی پورسیدمحمدرضا محمودیان Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
علی فوادریاضی پور
میهمان
علی فوادریاضی پور

با درود فراوان به تمام شوشتریان و بخصوص سادات قیری .بدینوسیله شعر دیگری از استاد محب با صدای خودشان تقدیم میگردد. انشاالله که مقبول افتد .لارم به ذکر است که این فایل از سایت انجمن شوشتریها گرفته شده است .

علی فواد ریاضی پور
میهمان
علی فواد ریاضی پور

با درود به روان درگذشتگان شعر پیوست از مرحوم عیدی شیرافکن شاعر شوشتری میباشد که این شعر نیز از سایت انجمن شوشتریها دانلود شده است . اگر میتوانید هنگام گوش دادن به ان نخندید. به امید انکه همواره شاد باشید .

سیدمحمدرضا محمودیان
Member
سیدمحمدرضا محمودیان

سالروز مسجدسلیمان

علی فواد ریاضی پور
میهمان
علی فواد ریاضی پور

به آقا رضای محمودیان عزیز:
با خوش آمد گویی به شما . خبر جالبی راجع به مسجدسلیمان دادید با اینکه معمولا اخبار مربوط به مسجدسلیمان را دنبال میکنم از این مطلب خبر نداشتم ایکاش تاریخ برگزاری جلسه مذکور را هم نوشته بودید . به هر حال از اطلاع رسانی شما به عنوان یک متولد شده در مسجد سلیمان کمال تشکر را دارم به امید اینکه ما را از دانسته هایتان بی نصیب نگذارید.

محمد ریاضی پور
Member
محمد ریاضی پور

آقا رضای عزیز مطلب جالبی بود تا بحال ندیده بودم. دستت درد نکنه.جالب است که تاریخ نفت در خاورمیانه با تاریخ فامیل ما گره خورده است .

محمدحسین شریف زاد
میهمان

از همه جا خبر جشن تولد صد سالگی و فوق لیسانس در 98 سالگی خانم نولا اوکس در سال 1911 میلادی ( 1290 خورشیدی ) در ایالت کانزاس در غرب میانه آمریکا چشم به جهان گشوده و اکنون 104 سال سن دارد و در حال حاضر صاحب 13 نوه و 15 نتیجه است و هنگامی که در نوامبر سال 2011 میلادی یعنی سه سال پیش ، صدمین سال تولدش جشن گرفته شد ، وی دانشجوی فوق لیسانس دانشگاه ” فورت هایس ” ( اف اچ اس یو ) ایالت کانزاس بود. خانم اوکس در سال 1930( 1309 خورشیدی ) و… مشاهده بیشتر >

رضائي+سيدعليرضا
میهمان
رضائي+سيدعليرضا

بسمه تعالی
سلام
سایت سادات قیری چه صفائی داره آدم لذت میبره