آیا فواید پیاده‌روی را می‌دانید؟

مطالب مرتبط

3
شما هم مشارکت کنید

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
فروغ شريف زادهسید محمدعلی بهروزیرضا آباد Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
رضا آباد
میهمان
رضا آباد

من ٢ بار به توصييه دكتر راهپيمايي كردم و شخصا به چشم خودم نتيجه هاي زير رو ديدم _ براحتي حدود ٤ كيلو كم كردم و به طبع اون ارگانيسم داخلي بدنم كه بهم ريخته بود به حالت عادي برگشت _ كوبيدگي و خستگي بدن كه سالها در خودم حس می کردم از بين رفت _ شادابي و خوش اخلاقي اول صبح كه واقعا باهاش مشکل داشتم تا درصد خيلي زيادي رفع گرديد _ نرمي و انعطاف پذيري فيزيكي بدنم به ميان سالي خودم شبيه شد. اسمش رو گذاشتم معجزه راهپيمايي و به توصييه دكتر ها در أفراد بالاي ٤٥… مشاهده بیشتر >

سید محمدعلی بهروزی
Member
سید محمدعلی بهروزی

علی جان چه مقاله سودمندی من یکی از طرفداران پیاده روی هستم و خدائیش فوائد بیشمار آنرا حس میکنم توصیه میکنم حتی المکان دریغ نشود از این نعمت خدادادی جائی خواندم که برای کم کردن وزن و سلامتی اگر امکان نشستن است دراز نکشید اگر امکان ایستادن است ننشینید اگر امکان راه رفتن است نایستید و اگر امکان دویدن است راه نروید از شکر و نمک کمتر استفاده کنید سلامتی شما تضمین میشود. سلامتی بهترین هدیه خداوند است.

فروغ شريف زاده
میهمان
فروغ شريف زاده

متشكر از متن ارسالي . در اين زندگي هاي شلوغ و پربرنامه، پياده روي يكي از راههاي بسيار خوب كمك به روح و روان هست البته اگه در هنگام پياده روي تمركز بيشتر به افكار مثبت و دوري از جنگ و جدال باشد.