از فامیل چه خبر(قسمت نهم) ۹۶/۰۳/۲۵

1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
Print Friendly

 

 

با خانواده زنده یاد بی بی معصومه آباد و آقای محمدعلی عابدی زاده بیشتر آشنا شوید.
زنده یاد بی بی معصومه آباد دختر سید حسن قیری و بی بی هاجر مرعشی با آقای محمدعلی عابدی زاده ازدواج نمودند که ثمره این ازدواج فرخنده یک پسر بنام مهران و سه دختر بنام های ناهید آذر و مینا میباشد.
ناهید خانم متولد بهمن ماه ۱۳۴۷ با آقای محمود علیزاده ازدواج نموده صاحب یک پسر بنام رضا متولد سال ۱۳۶۵و سه دختر بنام های فاطمه متولد سال ۱۳۶۳ فرزانه متولد سال ۱۳۶۷ و معصومه متولد سال ۱۳۷۷ میباشند و در اهواز زندگی میکنند.
جناب سرهنگ آقا مهران متولد آبان ماه ۱۳۴۶نیز با خانم نسرین استاد زاده ازدواج نموده صاحب دو پسر بنام های حسین متولد سال ۱۳۷۳ و حسن متولد سال ۱۳۷۵ و یک دختر بنام فاطمه متولد سال ۱۳۷۷میباشند و در شوشتر زندگی میکنند.
آذر خانم کارشناس ارشد ادبیات فارسی متولد آذر ماه ۱۳۴۹ با جناب سرهنگ حسین غلامپور کارشناس مدیریت ازدواج نموده صاحب دو پسر بنام های محسن متولد سال ۱۳۷۰ کارشناس عمران و منابع طبیعی بوده و با خانم سرورربیع پور ازدواج نموده ، محمد مهدی متولد سال ۱۳۷۷ دانشجوی مهندسی برق و دو دختر بنام های معصومه متولد ۱۳۷۴ کارشناس میکروبیولوژی و فاطمه متولد سال ۱۳۸۱دانش آموز دبیرستان میباشند.

ایشان معاون اجرایی دبیرستان بوده و به همراه خانواده در شوشتر زندگی می کنند.
مینا خانم نیز فوق لیسانس الهیات و دبیر دینی متولد اردیبهشت سال ۱۳۵۲ با آقای مجید عابد ازدواج نموده صاحب یک پسر بنام مجتبی متولد سال ۱۳۷۹ و دو دختر بنام زهرا متولد سال ۱۳۸۰ و فاطمه متولد سال ۱۳۸۳ میباشند و در اهواز زندگی میکنند.
برای تمامی این عزیزان آرزوی سلامتی و بهروزی داریم.
محمد علی بهروزی
خرداد ۱۳۹۶

1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

شما هم مشارکت کنید

6 Comments on "از فامیل چه خبر(قسمت نهم)"

avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین امتیاز
پروین قیری زاده
میهمان

با سلام به فامیل محترم و با احترام به بی بی معصومه و خانواده محترمشون

0
فروغ شريف زاده
میهمان

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای تک تک فرزندان عمه معصومه . روحش شاد و قرین رحمت الهی . مهربانی و محبت عمه معصومه از یاد نرفتنی است . خاطرم هست مسافری از اصفهان آمده بود و ما از اهواز باید به شوشتر و دیدن مرحوم عمه معصومه میرفتیم ، مهمان نوازی و مهربانی و محبتی که به عزیز از راه رسیده میکردند را من هزگز از یاد نمیبرم . روحش شاد

0
محمد ریاضی پور
Member
درود به روان پاک عمه معصومه و درود به فرزندان و پدر گرامیشان! شادروان عمه زنی بسیار مهربان و خودساخته بود که با همت بنای خانواده ای را پایه ریزی کرد و خدا را شکر که فزندان برومند و تحصیل کرده ای از خود به یادگار گذاشت.هروقت بدیدنش می رفتیم چنان محبت و پذیرایی می کرد که واقعا شرمنده میشدیم .تا انجایی که بیاد می آورم در میان همسایگان نیز از احترام خاصی برخوردار بود.خاطره که شخصا دارم بسیار جالب و عجیب است.در سال ۱۳۵۵ که عازم خارج شدم به خانواده ام گفتم که برای همیشه از ایران میروم و… مشاهده بیشتر >
علی فواد ریاضی پور
میهمان

ضمن عرض سلام و ارادت به فرزندان برومند عمه عزیزم یاد عمه معصومه نازنین را گرامی داشته و آرزومند موفقیت و سلامتی و طول عمر برای تمامی بازماندگان آن مهربانترین می باشم .
خاطرات شیرین کودکی و مهربانیها و داستانهایی (متل هایی ) که برایمان تعریف میکرد همواره بخشی از دانایی وشخصیت من بوده و خواهد بود .

0
شهناز و سید فخرالدین قیری زاده
میهمان
شهناز و سید فخرالدین قیری زاده
خیلی خوشحالم از اینکه با فرزندان مرحوم بی،بی معصومه آباد آشنا شدیم و روی مشترکات خودمان که همانا رابطه خویشاوندی باشد تاکید داریم و این کار خوب را که با تلاش اقای بهروزی اخوی گرامی و در کلیپ از فامیل چه خبر تدارک دیده شده نیز ارج می نهیم و انشالله مبنای خوبی باشد برای ارتباطات فامیلی بیشتر در پایان ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای فرزندان بی بی معصومه آباد که بسیار مهربان و فامیل دوست بودند و هر وقت با بچه های خاله بطول خدمتشان می رسیدیم به گرمی و مهربانی با ما رفتار میکردند و انشالله علو… مشاهده بیشتر >
آذرعابدی زاده
میهمان

با سلام و عرض ارادت خدمت تمامی فامیل عزیزم ممنون و سپاسگزارم از لطف و محبتتان منم به نوبه خود خوشحالم که در جمع فامیل مادری هستم و از نقطه نظراتشان استفاده میبرم و حداقل به این طریق از احوالشان با خبر می شوم و از اینکه به مادرم این همه لطف دارن کمال تشکر و قدردانی را دارم ان شاالله که بتوانم هم حضوری دیداری تازه کنم و هم جبران نمایم ان شاالله که همگی در هر کجا که هستید سلامت و پیروز باشید

0
wpDiscuz