بخش ارسال ایده ها و نظرات و مطالب ۹۳/۱۰/۱۸

0
Print Friendly

 

به بخش ارسال ایده، پیشنهادات و نظرات خوش آمدید.

ایده و پیشنهادات شما راهگشا و شتابدهنده ما در مسیر بهتر ساختن شجره نامه و تکمیل وب سایت سادات قیری است. انتقادات شما سروران باعث اصلاح کجی ها و کاستیهای ما و محکم گام برداشتن در مسیر پیشرفت ماست.

خواهشمند است ضمن تکمیل فرم زیر، در صورتی که تمایل دارید می توانید مشخصات تماسی خود را پر نمائید تا در صورت لزوم با شما تماس گرفته شود.همچنین در صورتیکه مقاله و یا نظر و پیشنهادی دارید و یا هرگونه مطلبی و یا عکسی و یا اسنادی مرتبط با خاندان و خانواده بزرگ سادات قیری دارید و می خواهید به آرشیو مطالب سایت اضافه نمایید و یا آنرا با ما در میان بگذارید بسیار خوشحال و خرسند می شویم.

اگر شما عکس و یا تصویر قدیمی و به یادماندنی از آلبوم خود دارید و میخواهید آن عکس و یا تصویر را برای سایت خانوادگی سادات قیری ارسال نمایید لطفا از طریق لینک زیر به صفحه عکسهای ارسالی کاربران مراجعه نمایید و عکس را ارسال نمایید.

ارسال عکس

با ما در تماس باشید، کوچکترین و کوتاهترین مطالب و یا حتی ساده ترین ایده ها و یا پیش پا افتاده ترین عکسها برای ما بسیار ارزشمند و گرانبها هستند و این شما هستید که می توانید به ما در تکمیل مطالب و اسناد و آرشیو خانوادگی سادات قیری کمک نمایید.

sadat-website-ideh-nazarat-nomobile

0

شما هم مشارکت کنید

7 Comments on "بخش ارسال ایده ها و نظرات و مطالب"

avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین امتیاز
علی فوادریاضی پور
میهمان

با درود فراوان به تمام شوشتریان و بخصوص سادات قیری .بدینوسیله شعر دیگری از استاد محب با صدای خودشان تقدیم میگردد. انشاالله که مقبول افتد .لارم به ذکر است که این فایل از سایت انجمن شوشتریها گرفته شده است .

0
علی فواد ریاضی پور
میهمان

با درود به روان درگذشتگان شعر پیوست از مرحوم عیدی شیرافکن شاعر شوشتری میباشد که این شعر نیز از سایت انجمن شوشتریها دانلود شده است . اگر میتوانید هنگام گوش دادن به ان نخندید. به امید انکه همواره شاد باشید .

0
سیدمحمدرضا محمودیان
Member

سالروز مسجدسلیمان

0
علی فواد ریاضی پور
میهمان

به آقا رضای محمودیان عزیز:
با خوش آمد گویی به شما . خبر جالبی راجع به مسجدسلیمان دادید با اینکه معمولا اخبار مربوط به مسجدسلیمان را دنبال میکنم از این مطلب خبر نداشتم ایکاش تاریخ برگزاری جلسه مذکور را هم نوشته بودید . به هر حال از اطلاع رسانی شما به عنوان یک متولد شده در مسجد سلیمان کمال تشکر را دارم به امید اینکه ما را از دانسته هایتان بی نصیب نگذارید.

0
محمد ریاضی پور
Member

آقا رضای عزیز مطلب جالبی بود تا بحال ندیده بودم. دستت درد نکنه.جالب است که تاریخ نفت در خاورمیانه با تاریخ فامیل ما گره خورده است .

0
محمدحسین شریف زاد
میهمان
از همه جا خبر جشن تولد صد سالگی و فوق لیسانس در ۹۸ سالگی خانم نولا اوکس در سال ۱۹۱۱ میلادی ( ۱۲۹۰ خورشیدی ) در ایالت کانزاس در غرب میانه آمریکا چشم به جهان گشوده و اکنون ۱۰۴ سال سن دارد و در حال حاضر صاحب ۱۳ نوه و ۱۵ نتیجه است و هنگامی که در نوامبر سال ۲۰۱۱ میلادی یعنی سه سال پیش ، صدمین سال تولدش جشن گرفته شد ، وی دانشجوی فوق لیسانس دانشگاه ” فورت هایس ” ( اف اچ اس یو ) ایالت کانزاس بود. خانم اوکس در سال ۱۹۳۰( ۱۳۰۹ خورشیدی ) و… مشاهده بیشتر >
wpDiscuz